Снимка: Фейсбук, Ст. Владимиров
За стрелба по автобус от градския транспорт в Перник съобщава кметът Станислав Владимиров.
"Снощи беше стреляно по автобус на градския транспорт в Перник! Въпреки дързостта на нападението, МВР - Перник неглижира инцидента!", написа той във фейсбук.
"Цял ден аз и моят екип подаваме информация на органите на реда!", добавя още той.
"Разчитам на всички мои съграждани, които са били свидетели, да се свържат с мен!", е апелът на Станислав Владимиров.

За момента не е ясно има ли пострадали при инцидента.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шишков за "Баба Алино": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
Дата: 24/06, 09:10
Нова система у нас ще проследява всяка храна от момента на производството или вноса ѝ до щанда в магазина
Дата: 24/06, 09:021 Коментар
Започнало е възобновяване на жп превозите в Германия
Дата: 24/06, 08:52
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 08:40