кадър: Фейсбук
България спечели сребърен медал от европейското първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в Осиек (Хърв).
Антоанета Костадинова, Лидия Ненчева и Мирослава Минчева завоюваха сребърните отличия в дисциплината жени трио на 25 метра пистолет.
В спора за титлата българките отстъпиха пред тима на Унгария с 4:12, предаде Бтв спорт.
Бронзовите медали са за тима на Украйна, който в малкия финал се наложи над Полша с 12:4.
"Три като една! Антоанета Костадинова, Лидия Ненчева и Мирослава Минчева са сребърни медалистки в дисциплината жени трио на 25 метра пистолет от Европейското първенство в Осиек, Хърватия. България спечели сребърен медал от Европейското първенство в Осиек", написа в социалните мрежи председателят на БОК Весела Лечева.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По нареждане на Тръмп: Започнаха съкращения в американското разузнаване
Дата: 23/06, 11:07
КЗП налага глоби: Пуснали са на пазара фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“
Дата: 23/06, 11:06
Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
Дата: 23/06, 11:02
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Алжирец опитва да хване окото на Илиан Илиев
Дата: 23/06, 10:57