кадър: Фейсбук
България спечели сребърен медал от европейското първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в Осиек (Хърв).
Антоанета Костадинова, Лидия Ненчева и Мирослава Минчева завоюваха сребърните отличия в дисциплината жени трио на 25 метра пистолет.
В спора за титлата българките отстъпиха пред тима на Унгария с 4:12, предаде Бтв спорт.
Бронзовите медали са за тима на Украйна, който в малкия финал се наложи над Полша с 12:4.
"Три като една! Антоанета Костадинова, Лидия Ненчева и Мирослава Минчева са сребърни медалистки в дисциплината жени трио на 25 метра пистолет от Европейското първенство в Осиек, Хърватия. България спечели сребърен медал от Европейското първенство в Осиек", написа в социалните мрежи председателят на БОК Весела Лечева.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 13:30
ЕС отпусна първите 3,2 млрд. евро от новия заем за Украйна
Дата: 25/06, 13:241 Коментар
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 13:20
Още две нови заповеди за събаряне на сгради в Баба Алино тази седмица
Дата: 25/06, 13:18
МТС: Забелязаните мазутни петна по крайбрежието не са от пресен нефтен разлив в Черно море
Дата: 25/06, 13:09