Старши треньорът на Спартак 1918 Атанас Атанасов бе изключително щастлив поради два факта - трите точки и завръщането на агитката.
„За нас беше много важно да спечелим трите точки. Още по-важното е, че феновете се завърнаха. От тук нататък всеки трябва да се съобразява с нашия отбор, тъй като ние сме Спартак (Варна). Марката Спартак и заразата Спартак се завърнаха. Никой да не ни сравнява с Девня или някой друг.
Ще се връщат и още хора, вярвам в това. Иначе трудно влязохме в мача, но затова си има и обективни причини – лошият терен и прекалено голямото навиване от моя страна. Прекалих с надъхването сякаш, но важното е, че бихме. От тук нататък нещата ще се получават все повече”, коментира Атанасов.
На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 03:40
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 03:20
На 12 май рожден ден празнува Карлос Насар
Дата: 12/05, 03:00