Снимки: Читател на "Петел"
Читателка на "Петел" ни писа, за да изрази възмущение, че тревата в междублоковото пространство в ж.к. "Младост 2" във Варна става все по-буйна и по-висока, а не се вземат мерки.
Тя прилага и снимки, за да покаже каква е ситуацията в момента.

Ето какво написа нашата читателка:
Това е полянката между бл. 141 и бл.132 в гр.Варна ж.к. "Младост 2".
Според служителката, отговаряща на сигналите в район "Младост", районът е изкосен преди 1 седмица /тя била проверила/.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има задържан за пожарите във варненския квартал "Аспарухово"
Дата: 23/06, 17:10
Демерджиев: Олег Невзоров е дал важни показания
Дата: 23/06, 16:51
Случаите на морбили в страната са 408
Дата: 23/06, 16:36
Столична интелектуалка почина на плажа в Лозенец
Дата: 23/06, 16:36
Радев категоричен: Няма да се замразява минималната работна заплата!
Дата: 23/06, 16:30