Снимки: Читател на "Петел"
Читателка на "Петел" ни писа, за да изрази възмущение, че тревата в междублоковото пространство в ж.к. "Младост 2" във Варна става все по-буйна и по-висока, а не се вземат мерки.
Тя прилага и снимки, за да покаже каква е ситуацията в момента.

Ето какво написа нашата читателка:
Това е полянката между бл. 141 и бл.132 в гр.Варна ж.к. "Младост 2".
Според служителката, отговаряща на сигналите в район "Младост", районът е изкосен преди 1 седмица /тя била проверила/.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Буря потопи Лом
Дата: 23/06, 18:25
Испанската преса: Никола Цолов е потвърден за Формула 1 от 2027 г.
Дата: 23/06, 18:18
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:14
Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05
Премиерът: Олег Невзоров съдейства за разкриване на незаконното строителство във Варна
Дата: 23/06, 18:021 Коментар