Пиксабей
Поради авария без вода от 9.00 до 18.00 ч. остават абонатите между ул. "Н. Гяуров", "С. Антонов" и ул. "Желю Желев" във Варна, съобщават от ВиК.
Поради същата причина е спряно водоподаването и за:
* Информацията се обновява на база подадени съобщения от "ВиК Варна" ООД
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:14
Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05
Премиерът: Олег Невзоров съдейства за разкриване на незаконното строителство във Варна
Дата: 23/06, 18:02
Втори блок на ТЕЦ "Бобов дол" вече работи
Дата: 23/06, 17:53
Финализират модернизацията на интелигентното улично осветление в кв. „Чайка“ във Варна
Дата: 23/06, 17:50