снимка: МВР
Полицията в Петрич задържа мъж, разпространил на 19-годишен младеж канабис и амфетамин, съобщиха от Областната дирекция на МВР (ОД на МВР) в Благоевград.
Полицейски служители на Районно управление – Петрич са задържали 34-годишен мъж от града в хода на проведена специализирана полицейска операция по линия на противодействие на съхранението и разпространението на наркотични вещества. От полицията посочват, че задържаният е разпространил на 19-годишен младеж около 0,7 грама канабис и над четири грама амфетамин.
След извършена проверка в обитавана от 34-годишния мъж къща в Петрич, на различни места в нея от органите на реда са открити над 700 грама канабис, над 16 грама кокаин и близо 8,5 грама амфетамин, а в една от стаите на жилището е намерено и оборудване за отглеждане на канабисови растения - палатка, по чието дъно е имало суха тревиста маса, реагираща положително на канабис, крушка-нагревател, аспиратор с филтър, електрически таймер и вентилатор.
От ОД на МВР – Благоевград съобщават още, че работата по случая продължава под надзора на Окръжна прокуратура – Благоевград, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 13/08, 06:10
Понижаване на температурите по Черноморието
Дата: 13/08, 06:00
Спортът по телевизията в четвъртък 13 август
Дата: 13/08, 05:00
Хороскоп за четвъртък: Телец - изненади; Рак - стабилност; Везни - късмет; Стрелец - оптимизъм; Водолей - вдъхновение
Дата: 13/08, 04:30
На 13 август 1912 г. е първият полет на български военен самолет над София
Дата: 13/08, 04:00