Младежът, който загина след удар в къща в Дупница, е карал без книжка


07/06/2026, 17:48

Кадър Нова телевизия

17-годишният младеж, който загина след като се удари с автомобила си в къща в Дупница, е бил без книжка, а най-вероятната причина за тежкото пътнотранспортно произшествие е несъобразена скорост.

От Областната дирекция на полицията в Кюстендил съобщиха за БНР, че пътният инцидент е станал около 3:00 ч. през нощта в неделя на улица "Патриарх Евтимий" в Дупница. Джипът "Мерцедес", който се е движел с несъобразена скорост, напуснал пътното платно и се е врязал в обитаема къща, в която живее 83-годишна жена.

Непълнолетният водач, който няма и свидетелство за управлeние, е загинал на място вследствие на тежките травми. По време на удара в жилището е имало хора, те не са пострадали, тъй като са се намирали в съседна стая.

За случая е уведомен дежурен прокурор. Образувано е досъдебно производство, като се изясняват всички обстоятелства около инцидента.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Костадинов: За 1 месец Радев демонстрира пълна вярност към ЕС, НАТО, САЩ и продължи подпомагането на Украйна с пари и оръжие
Дата: 08/06, 09:53

Започна сезонният мониторинг на морските води за къпане във Варненско
Дата: 08/06, 09:52

Кметът на столичния район "Изгрев": Спираме да чистим трите си квартала от 1 юли
Дата: 08/06, 09:47

Международните превозвачи готвят протест на 15 юни, ще има затруднения в движението в големите градове
Дата: 08/06, 09:38

Министърът на икономиката: Очаквам намаление от 15 до 30% на стоките от първа необходимост
Дата: 08/06, 09:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия