Убиецът Петко Савов е прострелян в корема, целият е бил в кръв. В момента той е в шокова зала във Велико Търново и е възможно да издъхне от загуба на кръв.
Петков е докаран във великотърновската болница с няколко прострелни рани в корема, съобщи за Блиц шефът на МОБАЛ "Д-р Стефан Черкезов" - д-р Стефан Филев.
"Пациентът е докаран в шоково състояние, вкарваме го за операция по спешност. Има опасност за живота му", уточни д-р Филев.
Стана ясно още, че той е държал майка си като заложник. Бил се барикадирал още преди 2 години и не пускал майка си от дома.
В момента дознатели взимат доказателства от имота му. На гаража разследващите се натъкнали на надпис "Смърт за вас". Той е притежавал 4 незаконни пушки, като разрешителното им е изтекло през 2011 година.
снимката е илюстративна
пик.бг
Наказание на Рафаел Камара вкара Никола Цолов в точките в Австрия
Дата: 27/06, 19:41
Протестиращи против правителството блокираха два булеварда в София с викове „Оставка“
Дата: 27/06, 19:37
Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29
Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24