Булфото
Десислава Радева, съпруга на премиера и бивш президент Румен Радев, е успяла да осъди окончателно жълт сайт. Тя трябва да получи 25 500 лева с лихвите като обезщетение за неимуществени вреди, причинени от клеветнически и обидни думи и изрази, използвани в публикациите в сайта. Това видя "Сега" в деловодните регистри. Определението на върховния съд, което слага точка на спора, е от 24 юни.
Исковата молба на Радева е подадена през юни 2023 г. Тя претендира за вреди заради 23 статии на най-различни теми. Публикациите обсъждат какво ли не и я наричат по най-разнообразни начини. Сред темите са облеклото ѝ и цената му, семейните отношения с Радев, характерът ѝ, охраната ѝ, времето, в което е била в гимназията, но има и такива за здравословното ѝ състояние.
Повече по темата четете тук: https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/desislava-radeva-osudi-zhult-sayt-za-25-500-lv
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мета заменя почти изцяло служителите във Фейсбук и Инстаграм с AI
Дата: 29/06, 15:05
Първото заседание на Съвета за реформи в туризма ще се състои в Министерския съвет утре
Дата: 29/06, 15:04
Руската централна банка започва да изкупува валута за 9,34 млрд. рубли дневно от юли
Дата: 29/06, 15:01
Пет фотоволтаични системи бяха монтирани и вече работят в Комплекса за социални услуги за деца и младежи във Варна
Дата: 29/06, 14:57
Как да виждаме по-добре?
Дата: 29/06, 14:50