17-годишна ученичка избяга от къщи, за да се скрие при гаджето си – 35-годишния Йордан Бурилков в апартамента му в Слънчев бряг-запад, пише flagman.bg. Стефани два дни е била в неизвестност и е намерено от полицията при оглед на жилището на мъжа, който е криминално проявен и осъждан многократно. Двамата имали любовна връзка.
В апартамента са намерени и иззети две хартиени опаковки от цигари, съдържащи бяло прахообразно вещество с приблизително тегло около 1 гр. и найлонова опаковка, съдържаща жълтеникаво кристалообразно вещество с тегло около 10 гр., реагирали при направения полеви наркотест на метамфетамин.
Открити са още пет бутилки от по 1.5 литра, съдържащи различно оцветена течност и найлонова торбичка с червеникаво-кафяво вещество, представляващи прекурсури за производство на наркотични вещества. Бурилков е задържан с полицейска заповед за срок от 24 часа. Стефани е върната в дома й.
Шестокласник от Добрич върна изгубена пенсия и показа, че доброто е живо
Дата: 12/05, 21:50
Русия тества новата си междуконтинентална ракета
Дата: 12/05, 21:44
Илиев: По-агресивни сме, скъсяваме дистанцията до хората и сме доволни от това нещо, има промяна
Дата: 12/05, 21:41
Тенчо Тенев: У нас няма сериозни санкции за нарушителите по пътищата
Дата: 12/05, 21:342 Коментара
Брегов: Обществото плаща пряко за бездействието и некомпетентността в съдебната система
Дата: 12/05, 21:25