Булфото
Трафикът е интензивен за леки автомобили на граничния контролно-пропускателен пункт (ГКПП) на границата със Сърбия „Калотина“ и на входа и изхода на границата с Турция ГКПП „Капитан Андреево“, съобщиха от „Гранична полиция“ за движението на българските граници тази сутрин.
На границата с Гърция трафикът е нормален на всички гранични преходи. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи „Рудозем“, „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“. През граничните преходи „Илинден“, „Кулата“ и „Капитан Петко войвода“ преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични преходи с Румъния и на всички гранични пунктове с Република Северна Македония, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдията Петко Минев за жестокото убийство в Пловдив: След като разбили черепа на жертвата, ползвали раната като пепелник
Дата: 10/08, 08:50
Борино става първата община в България с план за мирно съжителство с мечките
Дата: 10/08, 08:42
Славчо Велков: Дронът край компресорната станция е пробив в националната ни сигурност
Дата: 10/08, 08:28
Американски F-16 прехванаха два самолета край голф клуба на Тръмп
Дата: 10/08, 08:22
Нови огнища над Селиминово застрашават селото
Дата: 10/08, 08:16