Георги Илиев с първи гол в Китай. Тимът му лидер


23/03/2014, 14:16

Бившият капитан на Черно море Георги Илиев вкара първия си гол в Китай. Халфът бе точен от дузпа в 25-ата минута при втория пореден домакинския успех на Шъдзяджуан с 2:0 на Янбин Баекду. Второто попадение за отбора на Ясен Петров вкара Калон в 62-рата минута.

„Жоро игра много добре, изпълни хладнокръвно дузпата и даде спокойствие и самочувствие на другите. Но не само дузпата, а цялостното му представяне и отигравания донесоха радост на публиката“, заяви за petel.bg Ясен Петров.

След втория кръг в китайската първа дивизия Шъдзяджуан е лидер с пълен актив от 6 точки и голова разлика 3:0. Вторият Хунан също има 6 точки, но е с по-лошо голово съотношение - 4:2.  

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Утре откриват паметник на Елисавета Багряна
Дата: 10/05, 12:00

Сестри Стоеви спечелиха титлата във Франция
Дата: 10/05, 11:50

Адам Йейтс се оттегля от Джирото заради контузиите от тежкото падане вчера
Дата: 10/05, 11:40

Неизвестен покри с розово наметало паметника на Альоша в Пловдив
Дата: 10/05, 11:30

Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия