Пиян бургазлия налетя на банкомат и го строши с паве след като автоматът глътнал дебитната му карта. Инцидентът е станал в около 2 часа след полунощ в неделя на бургаския площад "Царица Йоана" 11-13, пише Блиц.
39-годишният Иван Желев се вбесил на банкомата, който блокирал картата му в момент на теглене на пари. Злосторникът е задържан от частни охранители.
Желев заявил, че искал да тегли пари от картата, но апаратът му блокирал картата и не искал да му я върне. Това довело до агресията му, тъй като той желаел да си я вземе.
Констатирано е, че апаратът е задържал картата в следствие на няколкократно объркан пин-код, въведен от употребилият голямо количество алкохол Иван. Желев е настанен в изтрезвителното. Стойността на нанесената щета е в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство.
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 17:40
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 17:30
Зарков: Няма нужда от истерия, а от разумен дебат за Бюджет 2027 г.
Дата: 25/06, 17:272 Коментара
Седем души са задържани след акцията на полицията в район "Приморски"
Дата: 25/06, 17:18
Спартак привлече Томаш Силва
Дата: 25/06, 17:02