Юлия Георгиева, фото Румен Сарандев
Зрелищна каскада спретна „Субару Импреза“ на мокрия бул. „Княз Борис I“ край Морското училище. Колата, управлявана от 40-годишен варненец, се е движила в посока Златните. Според полицията поради несъобразена с мократа настилка скорост колата се е завъртяла няколко пъти, преминала е през тревните площи, разделящи платната, отнесъл мантинелата, озовал се е в насрещното движение, качил се е на тротоара и съборил част от колчетата. Спрял се е в движещ се в посока града „Мерцедес“.
Изпотрошени части от субаруто има разпилени в продължение на около 40-50 метра по ширината на двете платна за движение. Сигнал за инцидента е подаден в около 14,15 часа, съобщиха за petel.bg от пресцентъра на варненската полиция.
Оттам допълниха, че 40-годишният шофьор на субаруто е пострадал, но при пристигането на линейката той е бил в съзнание, контактен и без видими увреждания. За всеки случай лекарите го отвели в центъра за спешна помощ в МБАЛ „Св. Анна“.
Мокрият път създаде главоболия на същия булевард метри преди Икономическия университет в посока центъра. Верижна катастрофа с участието на три автомобила, засече petel.bg. За щастие инцидента се е разминал само с материални щети.
Опитват да разбият градоносен облак, преминаващ над община Сливен
Дата: 12/05, 18:28
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 18:20
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 18:20
Район "Приморски" с предупреждение за Маратон „Варна 2026“
Дата: 12/05, 18:17
Пентагонът: Войната на САЩ в Иран досега е струвала 29 милиарда долара
Дата: 12/05, 18:06