Депутати купиха акции на ЦСКА


28/03/2014, 15:49

Група депутати от фенклуба на ЦСКА в Парламента посетиха днес стадион "Българска армия" и закупиха акции на клуба. Парламентаристите разгледаха музея на спортната слава на ЦСКА и се сдобиха със символични обеми ценни книжа, съобщава "Гонг".

Георги Анастасов, Таско Ерменков и олимпийският шампион Таню Киряков призоваха всички фенове да купуват акции. Стефан Данаилов пък не можа да дойде и да си закупи лично акции поради здравословни причини, но бе упълномощил друг човек да извърши сделката.

"Това е един знак към привържениците на ЦСКА, че трябва с общи усилия да спасим футболния клуб. Няма да се връщам в миналото и да търсим виновниците.

Символично ще купим минимален пакет акции, а след това всеки ще купи колкото си иска. Утре може да ни няма, но ЦСКА ще го има. Пожелавам тези пари да се използват рационално и да не се излъжат ентусиазма на феновете. Само ЦСКА!", заяви председателят на парламентарния фенклуб Георги Анастасов.

Снимка: "Гонг"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Всички пътници на засегнатия от хантавирус кораб се смятат за високорискови контактни лица
Дата: 10/05, 07:11

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 07:10

София посреща финала на третия етап от Giro d’Italia с мащабни промени в движението
Дата: 10/05, 07:04

Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 10/05, 07:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 06:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия