"Загиналото момче снощи в катастрофата на бул. "Симеоновско шосе" се казва Юлиян Димитров Георгиев на 20 г. Негови близки се свързаха с мен чрез Фейсбук, за да споделят, че не са били потърсени, за да бъдат повикани на мястото на катастрофата". Това написа в профила си във фейсбук журналистът Найо Тицин.
"Родителите са искали органите на сина им да бъдат дарени, но така и не им е била дадена такава възможност. В България няма култура на пътя по отношение на мотористите. Не на последно място - загиналото момче е син на бившия зам. министър на вътрешните работи Димитър Георгиев. Дано това не се окаже причина сегашнито ръководство на МВР да не си свърши професионално работата по разследването на този случай. Пред истината за смърта не може да има политически пристрастия!", допълва Тицин.
_300x400.jpg)
Снощи той явно е бил свидетел на катастрофата, защото е публикувал снимка (виж я горе) и текст: Тежка катастрофа с мотоциклет и поне един лек автомобил. Един загинал. Пред входа на бившия Ловен Парк, сега пицария Виктория на Симеоновско шосе. Полицията е отцепила района, чака се линейка.
Под поста се изказва Мими Бойкова: Убитото дете при тази катастрофа е мой внук ....казва се Юлиян Димитров Георгиев, само на 20 години е , отличен студент от ТУ и е във втори курс. Богаташът с мерцедеса е карал в насрещното платно, за да стигне по- бързо до ресторанта..
Обсъдиха мерки за насърчаване развитието на морските аквакултурни пространства във Варненско
Дата: 12/05, 17:43
Разследват екопрестъпление зад взрива, вдигнал на крак Горна Оряховица
Дата: 12/05, 17:35
Мъж e осъден за купуване на гласове в Плевенско
Дата: 12/05, 17:33
Тръмп: Куба е провалена държава и се движи само в една посока - надолу
Дата: 12/05, 17:042 Коментара