Трагедията в Бургас е ужасна! Чакат бащата на Нестор да излезе от отрито море, за да погребат 25-годишния бургазлия


07/04/2014, 17:20

снимка: Gramofona.com

Близките на нелепо загиналия при автомобилната катастрофа между Поморие и Ахелой 25-годишен бургазлия Нестор Василковски очакват баща му да се прибере в България, за да погребат младежа. Василковски-старши се качил на кораб преди няколко месеца и в момента е в открито море. Бащата бил съсипан от новината за кончината на сина си. Очаква се до дни да се върне в Бургас. Тази седмица се прибира и сестрата на Нестор, която живее в чужбина, пише "Флагман".

Съседите му от блок 86 бяха в шок от новината. Малцина знаяха за жестоката трагедия на семейството, а пред блока все още нямаше некролози.



Много добро момче. Винаги ни поздравяваше, говорихме си редовно. Разказваше ми, че работи в Слънчев бряг, беше много доволен. Засичах го често с едно красиво момиче. Последно го видях преди седмица пред блока да ремонтира колата си, каза, че не му работил фара. Не мога да повярвам, че е починал“, завайка се съсед на Нестор.

Нестор е един от най-известните бургаски скейтъри. Завършил е в Икономическия университет във Варна и от известно време работил в счетоводна фирма в курорта Слънчев бряг. В момента на катастрофата е пътувал за работното си място.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Повишаване на температурите и дъжд след обед във Варна
Дата: 12/05, 06:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 05:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 05:40

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 05:30

Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия