50-литрова газова бутилка гръмна, изби 8 квадрата дограма


17/04/2014, 12:52

Снощи в 22,11 ч. е съобщено за взрив на тераса на първия етаж на апартамент на ул. “Кап. Р. Николов” 1 във Варна. На място е установено, че най-вероятно от 50 л. газова бутилка, която е била на терасата на апартамента, е изтекла газ и се е произвела детонация, вследствие на която е изхвръкнала 8 кв. м. алуминева дограма на терасата. Части от дограмата са  паднали върху паркирани под терасата автомобили - един автомобил е с побитости по купето и счупено панорамно стъкло, а други две коли са със надрасквания. Жилището е обитавано от 79-годишен мъж, който не е пострадал при инцидента. Причините и обстоятелствата са в процес на установяване, образувано е досъдебно производство, съобщават от пресцентъра на полицията. 

Снимката е илюстративна

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Огнена сутрин в столичния квартал "Лозенец" с двама ранени
Дата: 28/06, 10:13

Жена на 58 години загина при пожар в къща във Варна
Дата: 28/06, 10:10

Още един рекорд падна в 100 км обиколка на Витоша
Дата: 28/06, 10:07

Божанов: Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт
Дата: 28/06, 09:56

Земеделците номинираха Николай Ненчев за кандидат-президент
Дата: 28/06, 09:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия