Изчезналата Валя била на успокоителни


18/04/2014, 08:43

Полицията все още търси тялото й в морето


Изчезналото момиче от Бургас Валя Иванова е било лабилно психически през последните дни и най-вероятно се е самоубило, предаде flagman.bg.
"Губим надежда, че Валя ще се прибере жива, казаха приятелки на красивата бургазлийка, която изчезна мистериозно преди два дни и която МВР издирва усърдно

25-годишната Валентина Иванова сама е посегнала на живота си и вероятно е скочила в морето, пише Блиц. Полицията изключи всякакви възможности тя да е отвлечена, да е зад граница или да е убита. Все още обаче няма открита следа от тяло. 

Валя е медицинска сестра при младия бургаски стоматолог д-р Илиев в центъра на Бургас и в деня преди да изчезне не е била на работа. Нейни близки приятелки казаха, че в последно време тя е била лабилна и дори е пиела успокоителни, смятала, че има още какво да подобри във външния си вид. Страдала от депресия, че била пълна, въпреки че е изключително красива. Справка показа, че зъболекарският кабинет, където е работи Валя, е близо до Морската градина.

От МВР заявиха официално, че случаят е изяснен в детайли, но не подават информация към медиите, заради изричното несъгласие на близките й.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пищене в студиото на Нова тв: Ще ни бомбардират, обяви Симов
Дата: 11/05, 10:09

Вацев: Тече подмяна на елита в Русия, България има кратък хоризонт за вземане на решения
Дата: 11/05, 10:04

Варна стартира възстановяването на панорамния път към Златни пясъци
Дата: 11/05, 10:02

Българин покори 8-хилядника Макалу
Дата: 11/05, 09:59

ЕС иска възстановяване на връзките със Сирия с цел връщане на мигранти
Дата: 11/05, 09:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия