Бебе-гигант се роди в Бургас - 5,6 кг!


22/04/2014, 13:23

Истински юнак с геройското име Момчил изплака в Бургас, съобщи burgasutre.bg. Момченцето тежи 5,6 кг и е дълго 58 см. Бебето е третото дете на айтозлийката Марияна Иванова (38 г.).

Майката има вече две дъщери, а семейството било планирало да има и трето дете. Родителите обаче не очаквали да имат най-едрото, бебе раждано в Бургас. Момченцето е изродено чрез секцио. Дни след раждането майката и бебето се чувстват добре. Момчил даже имал страхотен апетит, хвали се щастливата майка. А при мисълта, че бебето е първенец по килограми, радва още повече родителката.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Над 55 000 енергийни напитки от Виетнам задържаха митничари в Бургас
Дата: 24/06, 11:49

Над 1100 кораба остават блокирани в Персийския залив въпреки примирието
Дата: 24/06, 11:42

Песков: Киев претърпя поражение, нашите войски напредват по целия фронт
Дата: 24/06, 11:39

Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98 процента
Дата: 24/06, 11:37

Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия