Бебе-гигант се роди в Бургас - 5,6 кг!


22/04/2014, 13:23

Истински юнак с геройското име Момчил изплака в Бургас, съобщи burgasutre.bg. Момченцето тежи 5,6 кг и е дълго 58 см. Бебето е третото дете на айтозлийката Марияна Иванова (38 г.).

Майката има вече две дъщери, а семейството било планирало да има и трето дете. Родителите обаче не очаквали да имат най-едрото, бебе раждано в Бургас. Момченцето е изродено чрез секцио. Дни след раждането майката и бебето се чувстват добре. Момчил даже имал страхотен апетит, хвали се щастливата майка. А при мисълта, че бебето е първенец по килограми, радва още повече родителката.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00

Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48

Задържаха излязъл от затвора преди дни за трагедията в Угърчин
Дата: 24/06, 13:37

Първи случай на ебола във Франция
Дата: 24/06, 13:29

Увеличават социалната пенсия за старост от 1 юли до 183,81 евро
Дата: 24/06, 13:16

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия