"Рено" блъсна колоездач на "Сливница" и "Пирин" във Варна


22/04/2014, 13:47

Недко Петров

"Рено" блъсна колоездач на кръстовището на "Сливница" и "Пирин" във Варна. Колата е идвала от "Дрин", направила десен завой и натресла колоездача, който след удара се стоварил върху капака на автомобила и паднал върху пътното платно. Предното стъкло на Реното е напукано, а колелото е с изкривен ляв педал.

"Пресичах  на зелено, а той е направил завой на жълто. Поне така ми каза. Аз го попитах какво щеше да стане, ако пред мен имаше майка с количка например", заяви за petel.bg собственикът на колелото, който се представи като Веселин. Последният няма сериозни рани. Разминал се е само с охлузвания на ръката, натъртвания и стрес.

От КАТ са съставили акт на водача на Реното, тъй като са установили, че е минал на червено. "Казаха ми, че може да ме съди заради пукнатато стъкло, но той призна, че няма такива намерения. Според полицаите аз няма да мога да взема пари от застрахователите за щетата по колелото ми", допълни Веско.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Георги Кадурин: Без култура ще се превърнем в племе
Дата: 11/05, 22:35

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 22:30

Баскетболистите на Балкан с втора победа над Черно море Тича
Дата: 11/05, 22:24

Мълния изпепели къща в Мъглиж
Дата: 11/05, 22:05

Кузман Илиев: Държавата готви диктат над бизнеса, очакват ни по-високи данъци
Дата: 11/05, 21:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия