Варненци, пазете си колите! Изгоря и “Фоклсваген Бора” в кв. „Виница“


24/04/2014, 13:32

снимка: БулФото, архив
*снимката е илюстративна

Поредната изгорена кола тази нощ във Варна.

Пожар е унищожил купе, стъкла, гуми, седалки и тапицерия на лек автомобил “Фоклсваген Бора”, съобщават от пресцентъра на варненската полиция. Колата е била паркирана на ул. “Света Екатерина” в квартал “Виница”. 

Сигнал за инцидента е подаден тази нощ около 00:40 часа. Причините за пожара се установяват. Няма пострадали хора.

Поради небрежност при боравене с открит огън вчера около 12:00 часа е възникнал пожар в стопанска постройка, намираща се в с. Караманите, общ. Вълчи дол. Изгорели са 7 кв. м. покривна конструкция. Няма пострадали хора.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Владислав Горанов: Очаквахме по-амбициозен бюджет
Дата: 27/06, 10:52

Посланикът на Италия: София и Рим имат общи ценности и голям потенциал за развитие
Дата: 27/06, 10:47

Тенчо Тенев за фаталната катастрофа с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата
Дата: 27/06, 10:34

Панев: Правителството избира рейтинга пред държавата
Дата: 27/06, 10:31

Черно море привлече Мохамед
Дата: 27/06, 10:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия