Двама столичани починаха на столичния булевард "Дондуков" почти по едно и също време, видя репортер на "24 часа".
Първият - мъж на възраст между 50 и 60 години е починал в автомобила си мерцедес буквално пред сградата на Министерски съвет. За щастие той е успял да спре преди фаталния край и по чудо не се е стигнало до щети или жертви.
Шофьори, които са били блокирани от мерцедеса, са установили смъртта на водача, след като той не е реагирал на клаксоните им.
Само няколкостотин метра по-нататък по "Дондуков", в посока операта, по същото време се е разиграл инцидент - отново с фатален край. Възрастен мъж е паднал пред магазин за хранителни стоки и е починал малко по-късно. Насъбралите се минувачи напразно се опитваха да му окажат помощ, видя човек на "24 часа".
снимката е илюстративна
Италиански съд постанови, че едно дете може да има трима родители
Дата: 12/05, 21:15
Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54
България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53
Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30