Представиха състезателите в рали спринт "Варна 2014"


26/04/2014, 21:56

фото: Росен Добрев

Днес бяха представени официално състезателните екипи, които утре ще се борят за победа в надпреварата рали спринт "Варна 2014". Официалната церемония се състоя на паркинга пред Мол Варна, където всички участници дефилираха с колите, с които ще се състезават за първото място. 

Единствени отсъстващи бяха тимът с автомобилен номер 34, които катастрофираха тежко в "Максуда" непосредствено преди церемонията. Самият инцидент не повлия на официалния график на събитието. Утре колите се подреждат за старт, като сериозна част от движението в града и района ще подлежи на реорганизация, така че да се избегнат други ситуации с цивилни автомобили. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10

Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00

Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50

Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия