72-годишната майка на журналиста от БНТ Марио Гаврилов - Лимонка Гаврилова, е имала навика да прескача през прозорците на стълбите и да си влиза в жилището през терасата. Това разказва свидетел на инцидента пред полицията, цитиран от Struma.com.
Възрастната жена издъхна след падане от третия етаж на блока, в който живее на ул. "Христо Чернопеев" в Благоевград. Тялото на жената бе открито върху козирката над входната врата, предаде "Блиц".
Според част от съседите й Лимонка е носела тежки чанти и най-вероятно е залитнала и е паднала през отворения на стълбите прозорец. Други пък твърдят, че тя е работила на празника и се е опитала да измие стъклата, но се е изпуснала и е полетала надолу.
"Лимонка имаше навик да прескача през междустълбищния прозорец в нейната тераса, има едно парапетче, което съм виждал да минава, вероятно така е станало и днес", разказал съсед пред полицията по време на огледа на мястото на трагичния инцидент.
Разследващите са категорични, че се касае не за самоубийство, а за нещастен случай.
Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15
Градушка помля училище в Трявна, обявиха сряда за неучебен ден
Дата: 12/05, 18:59
Над 5100 души са се преместили да живеят във Варна от чужбина през 2025 г.
Дата: 12/05, 18:471 Коментар
Опитват да разбият градоносен облак, преминаващ над община Сливен
Дата: 12/05, 18:28
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 18:20