Шестима души от Пловдив са заработили доходи от над един милион лева през миналата година. Това показва анализ на НАП след края на кампанията по прием на годишните данъчни декларации от физически лица, която приключи на 30 април.
Най-богатият пловдивчанин за миналата година е спечелил малко над 2,8 млн. лева чрез трудови правоотношения. С този си приход, той се нарежда на 26-то място в общия списък с милионери в страната.
Следват го още петима пловдивчани с доходи между 1,5 и 1 млн. лева, получени по различен начин – от консултантски услуги, от дейност като едноличен търговец, от изплащане на лихви.
Около 55 000 декларации за доходи на физически лица са били подадени в НАП Пловдив по време на тазгодишната кампания. Почти 20% от тях са пуснати по интернет с електронен подпис.
Кампанията е приключила спокойно, без да се налага удължаване на работното време.
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10
Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05
Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:031 Коментар
НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01
“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59