Миникупърът на Деян Донков наводнен в турския Гьокчеада


10/05/2014, 08:13

От една седмица Деян Донков вероятно ходи пеша из София, след като на 2 май буря отнесе колата му, паркирана на една от централните улици в Гьокчеада, пише "24 часа". Това е най-големият остров в Турция, а курортът, който носи същото име, е смайващо красив. Напоследък се е превърнал в притегателно място за туристи заради девствените си плажове и невероятно добрите условия за каране на сърф.

Ето затова Деян Донков и приятелката му Радина Кърджилова отиват там за почивните дни между 1 и 6 май. Двамата обаче прекъсват ваканцията си заради бурното време.

Дъждовете започват през нощта на 2 май. Те са изключително силни - пострадали хора няма, но бурята убива 60 животни и наводнява 115 сгради и 18 автомобила, пише турският сайт "Милиет".

Голяма част от колите са на български и румънски туристи. Сред тях е и миникупърът на Деян Донков. Точно тя е публикувана в турските сайтове.

Между другото колата на актьора е последната, която е изтеглена от спасителните екипи. Още на следващия ден Донков и Кърджилова си тръгват от Гьокчеада, автомобилът е репатриран.

Актьорът купува колата си през 2008 г. Взема я втора ръка от Германия. Оттам му я докарва приятел. Миникупърът му е тъмен металик, от лимитирана серия "Парклейн" - кръстена на една от главните улици в Лондон.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Уроци по история на българския език ще подпомогнат обучението по правопис
Дата: 11/05, 11:26

Приключва първият етап на косене във варненския район "Приморски", вторият започва този месец
Дата: 11/05, 11:15

Икономист: Потиснатите цени се връщат с още по-рязък скок
Дата: 11/05, 11:141 Коментар

Бербатов с отчет за работата си като съветник на служебния премиер
Дата: 11/05, 11:12

Йотова: Веднага трябва да бъдат взети мерки срещу космическите цени на плодове и зеленчуци
Дата: 11/05, 11:052 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия