Бащата на Ивайла Бакалова правил дисекция на човешки части пред децата си


18/05/2014, 17:55

Ивайла Бакалова три години е носила името Людмила. Баща й д-р Божидар Бакалов решил да я кръсти така в памет на Людмила Живкова и дори информирал баща й Тодор Живков. Това разкри полубратът на миската – Антоний, в студиото на "Предаването на Карбовски" по TV7.

Той гостува по повод обвиненията на бащата на Ивайла и Божидара Бакалови и писмото, което той разпрати до всички медии.

Антоний заяви, че думите на д-р Бакалов са пълна измислица и че той е лежал 10 години в затвор в САЩ за изнасилване. Когато неговата майка – баба Катя, се прибра в България, беше пълна развалина.

Счупи си тазобедрена става и майка ни се грижеше за нея. Затова тя реши да прехвърли апартамента на Ивайла и Божидара, пълни глупости е, че те са крали от нея, заяви Антоний.

Полубратът на известните близначки разказа потресаващи истории от детството им, като например как баща им мъкнел от болницата части от човешкото тяло във формалин и им правил дисекция пред децата.

Д-р Бакалов имал и навика да провесва Ивайла от балкона, за да пребори страха й от голяма височина. За физическото каляване на децата, той ги будел сутрин рано и докато са още топли от леглото, ги обливал с леден душ, завърши потресаващия си разказ Антоний.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 03:00

Рожден ден празнува Силвестър Силвестров
Дата: 10/05, 03:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20

Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00

Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия