Див "селски" скандал до "Пикадили"-Център във Варна! Шофьор налетя да бие жена и я наплю


28/05/2014, 11:45

Поредният "селски" скандал за раздаване на право на пътя се е разиграл преди минути на ул. "Брегалница" във Варна, съобщи наша читателка.

Причините за възникването на разпрата не са много ясни. 

Ето какво пише нашата читателка: 

"Здравейте, 
пиша Ви като свидетел на поредното агресивно поведение на "господа" със скъпи коли.
Преди минути лице с BMW В******, паркирало неправилно на ул. Брегалница, отстрани до "Пикадили", непосредствено преди пешеходната пътека крещя и заплашва, че ще удари жена на възраст около 50г., която очевидно беше инструктор на учебен автомобил.
След като крещя и заплашва жената, накрая я наплю в лицето, след това започна да звъни по мобилния си телефон, а жената с ученичка водач на автомобила потегли.
Не видях защо се е разразил скандалът, но каквото и да се е случило редно ли е един мъж да се отнася така с жена, на каквато и възраст да е, макар че в случая жената можеше да бъде майка на лицето.
Не знам кой да сезираме, но искам да живея сред възпитани и добри един към друг хора", пише нашата читателка.


 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Рожден ден празнува Камен Воденичаров
Дата: 13/05, 03:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 02:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 02:50

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10

Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия