Жена се хвърли под влака, отрязаха й краката


29/05/2014, 17:06

Жена се е хвърлила около 14,30 часа от един от прелезите в Пловдив под влака, съобщи "Блиц". Тя е откарана жива в болницата след подаден сигнал. Настанена в Университетска болница "Свети Георги".

От там съобщиха, че тя е в много тежко състояние, медиците са й ампутирали и двата крака, тъй като са били премазани от влака. Пострадалата има нулево кръвно налягане и масирана кръвозагуба. 

Малко вероятно е тя да оцеле. 

Малко по-късно стана ясно, че жената е на около 55-60 години. Инцидентът е станал в района на прелеза срещу стадион „Пловдив”. Категорично няма данни за престъпление, т.е. някой умишлено да е блъснал жената. Разследва се опит за самоубийство, уточниха служителите на реда.

Води се досъдебно производство.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26

Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13

Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05

Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45

Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия