Жена се е хвърлила около 14,30 часа от един от прелезите в Пловдив под влака, съобщи "Блиц". Тя е откарана жива в болницата след подаден сигнал. Настанена в Университетска болница "Свети Георги".
От там съобщиха, че тя е в много тежко състояние, медиците са й ампутирали и двата крака, тъй като са били премазани от влака. Пострадалата има нулево кръвно налягане и масирана кръвозагуба.
Малко вероятно е тя да оцеле.
Малко по-късно стана ясно, че жената е на около 55-60 години. Инцидентът е станал в района на прелеза срещу стадион „Пловдив”. Категорично няма данни за престъпление, т.е. някой умишлено да е блъснал жената. Разследва се опит за самоубийство, уточниха служителите на реда.
Води се досъдебно производство.
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22