Мъж се самозапали в село Крушаре


01/06/2014, 13:46

Снимка: Архив
 
58-годишен мъж се е самозапалил тази сутрин в сливенското село Крушаре. Сигнал за инцидента е получен в Районно управление „Полиция” - Сливен в 9,38 ч., съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР Първолета Мандинска.Мъжът живеел с майка си в селото. Сутринта влязъл в магазин в центъра на Крушаре, говорил със съселяните си, като с нищо не подсказал за намеренията си. След това излязъл, залял се със запалима течност и се самозапалил.

Мъжът е приет в сливенската болница със 70-80 процента изгаряния, предстои транспортирането му до специализирана болница в Пловдив. Според запознати, той имал нервно заболяване, взимал си е хапчетата редовно, но от известно време спрял и вероятно това е довело до самозапалването тази сутрин./БЛИЦ

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00

Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00

Норвегия налага почти пълна забрана на изкуствения интелект в началното училище
Дата: 22/06, 01:30

Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия