Паднала батерия на джиесем попречила да бъде спасен удавникът в яз. "Огоста"


05/06/2014, 17:35

Паднала батерия на джиесем попречила на спасяването на 16-годишният ученик, който се удави в язовир "Огоста" край Монтана, пише "Труд".
Тийнейджърът се разхождал в слънчевия ден с приятелка край града. Внезапно към 14.30 ч. момчето са подхлъзнало на мостче край канала, идващ от язовира, и паднало във водата. Според някои при падането ученикът ударил главата си, най-вероятно загубил съзнание и потънал.

Момичето не могло да се обади на "Спешна помощ" или ГЗ, защото батерията на телефона й била паднала, а наблизо нямало хора да помогнат, информира блиц.
Когато извадили момчето, то вече било мъртво. По случая е започнало разследване.
Това е трета жертва на опасния канал - преди четири години в хидросъоръжението се удави 17-годишно момче, а след това и баща, който спаси падналото си дете, но сам не изплува.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Треньорът на Карлос Насар стана баща на рождения му ден
Дата: 12/05, 23:14

Букмейкърите дават големи шансове на песента Bangaranga на Дара
Дата: 12/05, 23:07

Само на 29 години почина звезда от НБА
Дата: 12/05, 23:00

Задържаха контрабандно злато за над 110 000 евро на Капитан Андреево
Дата: 12/05, 22:52

Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия