Сашо Диков към тв-водеща: Вярно ли е, че си била проститутка?


07/06/2014, 17:22

Сашо Диков втрещи една от гостенките си с въпроса: „Вярно ли е, че си била проститутка”. Той показа статия, където се твърди, че моделката и водеща Ева Кикерезова е взимала пари за секс.

Тв-водещата, която нашумя и от рекламата на ракия, отсече: „Няма и защо да отричам нещо подобно, защото ми изглежда нелепо. Дори и да предположим, че съм била проститутка, там пише, че съм взимала 300 лева, за мен това е много ниско и се почувствах засегната. Ако бях толкова скъпа и елитна, нямаше да си живея в панелката в "Света Троица”, твърди Ева Кикерезова. 
„Ти си като българската Шарън Стоун, като нея си станала известна след 30-те си години”, продължи с комплиментите Диков. 
 

„Знам четири езика, когато кандидатствах в колежа, който завърших, бях първата по успех от всички”, похвали се тв-водещата и разказа, че се запознала със съпруга си, когато се заговорили на тема руска литература, пише блиц. 
„Изключително моногамен човек съм”, призна Кикерезова, на което Сашо Диков отговори: „Насълзиха ми се очите, сериозно ти казвам!”

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ЦИК обяви новите депутати, заемащи местата на избраните в правителството
Дата: 08/05, 16:22

ЕК с указания за риска от затруднения в доставките на самолетно гориво
Дата: 08/05, 16:17

Румънската валута девалвира: Без евро Румъния бие България по инфлация с 60 %
Дата: 08/05, 16:16

На живо: Първото заседание на правителството на Румен Радев
Дата: 08/05, 16:05

Тир се запали в движение на АМ "Тракия"
Дата: 08/05, 16:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия