Деца се барикадираха заради змии пред входа


11/06/2014, 20:53

Деца се барикадираха в дома си от ужас, след като, тръгвайки за училище, видели няколко змии, увити на кълбо пред входа на блок в комплекс „Жерави” в Монтана. Хлапетата се обадили на телефон 112 за помощ. Малко след 13 часа бил изпратен екип от спасители, които установили, че змиите са смокове, съобщава tribali.info. Те успели да прогонят влечугите извън населеното място и извели децата от блока. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Найденов за съдебната реформа: Разчитаме на тези, които се обявяват за нея и търсят промяната
Дата: 24/06, 17:54

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 24/06, 17:50

Асен Василев: Параметрите на проектобюджета са по-скандални от тези на бюджета, който свали кабинета "Желязков
Дата: 24/06, 17:491 Коментар

Държавата бави ремонта на булевард „България“ в Русе
Дата: 24/06, 17:37

Момче от тежката катастрофа в Горна Оряховица остава в реанимация
Дата: 24/06, 17:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия