В около 8 часа сутринта в понеделник майка и детето й бяха отнесени от 50-годишен водач на „Форд Транзит“. Инцидентът станал на ул. „Иван Церов“, докато 33-годишната жена и детето й пресичали пътното платно, съобщават от пресцентъра на варненската полиция. Вследствие детето получава контузия на корем, а майка му контузия на лакет. За щастие и двамата са без опасност за живота. Те са били прегледани в МБАЛ „Св. Анна“, а по-късно освободени за домашно лечение.
По обяд на ул. „Лерин“ пострада друго дете. То изскочило на пътното платно и било ударено странично от товарен „Пежо Боксер“. Вследствие на инцидента детето получава охлузни рани по главата и десния крак. След преглед е освободено за домашно лечение.
В ранния следобед същия ден на паркинг в центъра на града, 59-годишен водач на „Рено Меган“ от Пловдив, докато дава на заден ход блъска пешеходец, намиращ се зад автомобила. Вследствие на инцидента 47-годишен варненец получава контузия на лява ръка, съобщават още от полицията.
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 05:20
Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00
Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00