Кирил Рашков нападна журналисти пред хотела си в Пловдив


19/06/2014, 09:22

В опит да заснемат пететажната постройка на Кирил Рашков в центъра на Пловдив, кореспондентите на вестниците „24 часа” и „Преса” в града Радко Паунов и Ваня Драганова са били нападнати на улицата от него и негови роднини. Това се случило посред бял ден пред очите на десетки свидетели, които останали безмълвни и безучастни - не се притекли на помощ да им помогнат, съобщи Нова ТВ.

Кирил Рашков днес не е в хотела, който е заключен с огромен катинар, а наблизо има охранители от частна фирма, както и полицейски патрул.

„Дойдохме по сигнал, че има напрежение между Кирил Рашков и съседите му. Той беше на улицата със сина си. Застанахме до оградата и аз го заснех. Той избухна, започна да крещи. Изскочиха още няколко души, които ме хванаха за ръцете и искаха да ми вземат фотоапарата”, разказа в „Здравей, България” Радко Паунов. Той добави още, че докато е държан за ръцете Кирил Рашков се е опитал да го души. 

„Не мисля, че по някакъв начин сме провокирали Рашков”, заяви от своя страна Ваня Драганова. 

Въпреки че пред сградата е имало много хора, сега никои не иска да свидетелства за случилото се.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Предлагат Столичната община да придобие скулптурните фигури от Паметника на Съветската армия
Дата: 09/05, 20:28

Изпокараха се по Нова нюз заради 9 май и подялбата на Полша между Хитлер и Сталин
Дата: 09/05, 20:25

Полицията с подробности за инцидента с автобус на градския транспорт в Перник
Дата: 09/05, 20:11

Шестима пострадали след масово падане на втория етап от Giro d'Italia
Дата: 09/05, 20:09

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 20:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия