Тежката загуба на Камерун с 0:4 от Хърватия доведе до разправии между играчите, като в края на мача Беноа Асу-Екото удари с глава съотборника си Бен Муканджо.
В последната минута след атака на Камерун Асу-Екото отиде към Муканджо и двамата започнаха да се разправят разгорещено. В един момент Асу-Екото приближи главата си до съотборника и го бутна силно.
Преди да се стигне до по-сериозна конфронтация Пиер Уебо застана между двамата и ги разтърва. Разправията обаче продължи и след мача на прибиране в тунела и се наложи контузеният Самуел Ето'о да разтървава съотборниците си.
"Не мога да си представя това нещо. Видях какво се случи и трябва да разбера какво точно стана, защо точно тези двама играчи избухнаха така", коментира след мача селекционерът на Камерун Фолкер Финке.
"Мразя да виждам такива неща. Това не е лицето на Камерун, което искам да представляваме".
Скромен парад предстои в Москва, примирието с Украйна влезе в сила
Дата: 09/05, 08:40
Абитуриентката Савина за разходите по бала: Мамо, това са две нови коли!
Дата: 09/05, 08:27
Лукашенко: Всички държави да съхранят наследството на 9 май в името на едно щастливо бъдеще
Дата: 09/05, 08:12
Варна отбелязва Деня на Европа - 9 май
Дата: 09/05, 08:011 Коментар