Бойко Борисов илюстрира преди минути падението на българските политици.
В момент, в който България се нуждае от обединение, той реши да напада политическите си опоненти.
"Искам да заявя, че е недопустимо държавен чиновник да се оправдава с липсата на комуникации". Това заяви преди минути Бойко Борисов по фейсбук, предаде "Пик".
Реакцията на Борисов е изключително неадекватна и показва, че дори не е разбрал фактологията и как точно да реагира.
Всъщност първи кметът Иван Портних се оплака, че е търсил държавата, но не открил никой.
"С никой от държавата не мога да се свържа, каза кметът на Варна Иван Портних (ГЕРБ) пред Би Ти Ви. Той допълни, че за да се види в детайли ситуацията, се чака да дойде осветление.
В официална позиция на премиера Пламен Орешарски, разпространена от правителствената информационна служба и пусната в страницата на министър-председателя във "Фейсбук", се казва, че не е вярно, че кметът на Варна не може да се свърже с него. Орешарски дори посочва, че той опитва да се свърже с Портних, но не успява".
Явно обаче Борисов е разбрал нещата обратно и е решил, че Орешарски пръв е търсил Портних.
"Напомням на Орешарски, че в МВР има главен оперативен дежурен, който може да се свърже по всяко време на денонощието с всеки представител на институция, а ако не може – разполага с възможността незабавно да изпрати патрул от съответната регионална дирекция, за да открие и осъществи връзка с определения човек", посочи Борисов.
ВАРНА ИМА НУЖДА ОТ ОБЕДИНЕНИЕ, А НЕ ОТ ПОЛИТИЧЕСКИ ИГРИЧКИ И ПИАР!
ТОВА Е ГРОЗНО, НЕМОРАЛНО И НЕАДЕКВАТНО!
Локомотив Новосибирск и Мони Николов загубиха втория си мач от Финалите за Купата
Дата: 13/05, 23:28
Полша: Прехванахме руски разузнавателен самолет над Балтийско море
Дата: 13/05, 23:21
Предупреждават за мощна магнитна буря в следващите дни
Дата: 13/05, 23:14
КСБ: Инфраструктурата трябва да настигне инвестициите във Варна, а не инвестициите да спрат
Дата: 13/05, 23:10
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 23:10