Нико Розберг спечели състезанието за Гран при на Австрия и стана първият победител от новата ера на пистата "Ред Бул Ринг", пише "Спортал".
Пилотът на Мерцедес стартира от трета позиция след двамата пилоти на Уилямс, но успя да се пребори с тях и грабна победата. Така Нико продължава да води убедително пред Хамилтън в класирането при пилотите. На второто стъпало на подиума се качи другият състезател на Мерцедес Люис Хамилтън, който не успя да настигне Розберг, но се възстанови от девета позиция на стартовата решетка.
Трети остана Валтери Ботас, който стартира втори и днес записа първия подиум в кариерата си. Фелипе Маса, който спечели вчерашната квалификация и днес стартира от полпозишън, завърши състезанието четвърти пред бившия си съотборник във Ферари Фернандо Алонсо.
Григор излиза на корта на "Уимбълдън" в събота вечерта
Дата: 03/07, 21:04
Броят на жертвите на труса във Венецуела достигна 2600 души
Дата: 03/07, 20:52
Правят аматьорски турнир по плажен волейбол за купата на Община Варна
Дата: 03/07, 20:46
Започна "Мемориал Евгени Китанчев"
Дата: 03/07, 20:41
Събраха необходимите 66 000 евро за операцията на Ивана в Германия
Дата: 03/07, 20:36