Общински юристи съветват пострадалите в Аспарухово


23/06/2014, 16:40

От утре във Варна ще бъдат разкрити два пункта за събиране на помощи за пострадалите от бедствието в "Аспарухово". Единият пункт ще бъде разположен на паркинга на община Варна, а другият в дом „Другарче“ на ул. „Генерал Колев“. Ще се събира само битова техника и домакински пособия. Пунктовете ще работят от 9 до 17 часа. 

Общината осигурява и още специалисти за оказване на юридическа помощ на пострадалите граждани. Юристите от ресорната общинска дирекция работят на място в районното кметство на Аспарухово. В дейността се включат също и адвокати от Адвокатска колегия – Варна, които предоставят услугите си доброволно.

Осигурени са и специалисти и от дирекция „Местни данъци и такси“, които да съветват гражданите по въпроси, свързани с отписване на моторни превозни средства от КАТ, както и от общинския регистър. Съветниците се намират на етаж 2 – приемна и ще бъдат на разположение от 8 до 19 часа.  

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ивайло Мирчев: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Дата: 25/06, 10:25

АПИ предупреждава за нови ремонти по "Хемус" и "Тракия"
Дата: 25/06, 10:161 Коментар

Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Дата: 25/06, 10:091 Коментар

Черно море триумфира на международен турнир
Дата: 25/06, 09:59

Закопчаха мъж от Варненско с мотоциклет без табели и регистрация
Дата: 25/06, 09:58

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия