Водата в „Аспарухово” и „Галата” вече е годна за пиене, информират от РЗИ Варна. Направените проби на 21 и 22 юни са показали, че водата вече може да се използва за пиене и приготвяне на храна.
От РЗИ въведоха забрана за ползването на чешмяна вода, веднага след бедствието в „Аспарухово”. Целта беше предотвратяването на епидемии. Здравната инспекция ще продължи наблюдението на питейната вода и на рисковите обекти с обществено предназначение.
Валяк падна от платформа и удари кола в Кресненското дефиле
Дата: 26/06, 13:05
Полицията в Петрич издирва 60-годишен мъж
Дата: 26/06, 12:57
Везенков се включва в неделя в лагера на националния отбор
Дата: 26/06, 12:50
Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
Дата: 26/06, 12:40
Върнаха в природата дива коза, попаднала в частен имот в Априлци
Дата: 26/06, 12:33