Докторът на науките Бойко Борисов излезе от релси в кулоарите на парламента и демонстрира реч, достойна дори и за пазара в Банкя.
Д-р Борисов нападна премиера Орешарски:
"Мен си позволяват да ме обиждат. Доктора на науките. И се мълча. Този каза, че нИ може да чете. Голяма част от вас толерираха това поведение и го наричаха премиера експерт. Той нИ може да чИте. Мен си позволяваха, доктора на науките, да ме обиждат, и си мълчах. Този каза, че нИ може да чИте, не е чел. Ни чИте. Не бил чел договора за Южен поток, не знаел има ли санкции“, заяви Борисов пред журналистите.
На въпрос защо е толкова гневен при положение, че всички показатели на икономиката и финансите в България се подобряват по време на управлението на Орешарски докторът на науките Борисов изригна: "А защо му свалят рейтингите?".
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 12:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 12:00
Над 630 ракети срещу градушките са изстреляни за денонощие
Дата: 12/05, 11:46
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 11:40
Путин отиде с кола до хотел в Москва, за да вземе своя учителка на вечеря
Дата: 12/05, 11:371 Коментар