Пет гаменчета разбиват и обират магазини в Сливен


26/06/2014, 11:34

Сливенски криминалисти са задържали пет непълнолетни момчета, извършвали взломни кражби от магазини и павилиони в Сливен, съобщиха от местната полиция. Паралелно с тяхното разследване са хванати и трима зрели мъже "Вършели" по вилите между Чинтулово и Сливен.По време на разследването полицейските служители са установили, че петимата, в различно съучастие, са извършили седем взломни кражби в периода 4-18 юни. Момчетата са на възраст от 14 до 17 години, всички от града на сините камъни. Те са разбили входните врати на един хранителен магазин, три павилиона, едно заведение и два салона за красота. От обектите са откраднали общо около 260 лева, 65 кутии цигари и техника. Част от вещите са предадени от извършителите. Работата по разкриване и документиране на цялата дейност на петимата продължава. 

В западната част на същия град са задържани трима мъже, които редовно са тормозили с кражби на селскостопанска продукция жителите на вилната зона между село Чинтулово и Сливен. На 23 юни е получено съобщение за кражба на картофи от частен имот, собственост на 68-годишен мъж в местността “Пъндар бунар”, пише блиц. 

Извършителите са криминално проявените И.М.(44г.), Н.Д.(63г.) и К.Д.(29г.) от Сливен. В хода на разследването е установено, че тримата са отговорни за редица кражби на продукция от части вилни имоти. Работата по случая продължава. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 02:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 02:00

Иван Лечев отново ще е треньор в „Гласът на България“
Дата: 11/05, 02:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 01:50

Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия