След употреба на анаболи: 15-годишен от Благоевград изгуби говор и съзнание!


02/07/2014, 10:54

15-годишен гимназист от Благоевград е приет по спешност в реанимацията на благоевградската болница, след като внезапно изгубил говор и съзнание. Инцидентът с ученика от строителната професионална гимназия станал вчера в първия ваканционен ден малко след 16 часа в дома му в кв. "Грамада", пише в. "Струма".

Изведнъж тийнейджърът се почувствал зле и започнал да повръща, малко преди това той играел на топка на улицата. На помощ се притекла баба му. Извикана е линейка. Състоянието на детето рязко се влошило и то е прието в спешното отделение на болницата. При направените изследвания се установило, че няма травми и мозъчни увреждания. Една от версиите е, че се касае за силна интоксикация на организма. 

Приятел на пострадалия споделил, че той скоро е взел добавки за качване на килограми, които масово ползват подрастващите за мускулна маса. Възможно е да се касае и за заболяване. 

Преди година бащата на момчето починал от алергия след ужилване от насекомо в гората. /БЛИЦ
 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 06:20

След обяд над Черноморието ще превали
Дата: 13/05, 06:00

Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия