Филип Киркоров: Гордея се, че съм българин


04/07/2014, 15:53

"Гордея се, че съм българин", каза Филип Киркоров снощи по време на концерта си в препълнената зала на Двореца на културата и спорта "В. Левски" във Велико Търново, предаде Агенция Кросс. През сълзи роденият във Варна певец сподели, че все още сънува на български и развя родното знаме. Овациите за него не спряха през цялото време на концерта му, който е част от грандиозния спектакъл "Другой".

В шоуто е използвана 3D технология, ефектна сценография, огромни видеоекрани, падащи завеси, светлини, анимационни и компютърни ефекти, а така също фойерверки и пиротехника. Сцената на шест нива бе един от най-ефектните моменти в програмата. По време на двучасовото шоуто Киркоров и балетът смениха повече от 20 атрактивни визии. Руската звезда пристигна за концерта си в старата столица с три тира техника и над 50 души екип, сред които балет, личен диетолог, гримьор, фризьор и технически състав, който изгради супермодерната сцена в ДКС.

Мултимилионното шоу "Другой" е най-скъпата, бляскава и зрелищна програма, създавана от Филип Киркоров. Това шоу няма еквивалент както по брой на посетилите го зрители, така и по количеството награди, което е спечелило. След премиерата му преди три години в Кремълския Дворец, незабравимото представление са посетили повече от милион зрители в Русия и целия свят.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30

Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30

На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия