newsline.bg
Комична ситуация се разигра днес на улица "Христо Попович" във Варна. Дали причината е липса на паркоместа или друга - не е известно, но взимайки предвид, че има оставена бележка с номер вероятната причина е точно това.
Автомобилът с марка "Пежо" пък е притежание на собственика на запушения гараж. Неговото паркиране блокира колата, барикадирала гаража му!
И това, ако не е интересна ситуация, здраве му кажете!
Вие преценете кой е крив и кой прав в тази ситъация!
Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
Дата: 27/06, 12:18
Етнофилетизмът: Използването Православието за политически цели от държавата е обявено за ерес още през 1872 година от събора в Константинопол
Дата: 27/06, 12:09
Кардиолог: По обяд не се излагайте директно на слънце
Дата: 27/06, 11:53
МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Дата: 27/06, 11:46