newsline.bg
Комична ситуация се разигра днес на улица "Христо Попович" във Варна. Дали причината е липса на паркоместа или друга - не е известно, но взимайки предвид, че има оставена бележка с номер вероятната причина е точно това.
Автомобилът с марка "Пежо" пък е притежание на собственика на запушения гараж. Неговото паркиране блокира колата, барикадирала гаража му!
И това, ако не е интересна ситуация, здраве му кажете!
Вие преценете кой е крив и кой прав в тази ситъация!
Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар
Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54