Черно море приключва срещу македонци в Банско. Играчи и треньори с туристически поход


08/07/2014, 16:20

Черно море смени съперника си за последната контролна среща от лагера в Банско. Вместо срещу Монтана, утре „моряците“ ще срещнат македонския Брегалница (Щип). Двубоят е от 18 ч. на стадион „Свети Петър“.

Преди днешната сутрешна тренировка наставникът на тима Александър Станков направи разбор на контролата с Хасково, спечелена от варненския тим с 3:2. Специалистът разкри пред играчите допуснатите слабости като целта е те да не се допускат в официалните двубои.

След това титулярите от спаринга с хасковлии проведоха възстановително занимание, а останалите играчи направиха интензивна тренировка. Следобед треньорския щаб реши да разнообрази програмата на отбора, като организира туристически поход в Пирин планина.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Владислав Панев от ДБ за мерките срещу поскъпването: Още чиновници в администрацията - това ли ще е големият ефект
Дата: 13/05, 10:46

Напрежение и блокада на пътя при протест срещу ТЕЦ "Бобов дол"
Дата: 13/05, 10:42

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 10:40

Огромен пожар унищожи "туристическия "Кремъл" в Москва
Дата: 13/05, 10:371 Коментар

Заповедта за изсичането на 7-те дървета пред новата сграда на бул. "Княз Борис" е от кмета на Варна, подписана от зам. кмет
Дата: 13/05, 10:303 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия