200-те милиона на Василев били разбити на малки порции?


13/07/2014, 14:46

Сумата от малко над 200 милиона лева, които са изнесени от КТБ ден преди проблемът с банката да бъде официализиран от БНБ, е възможно все още да са в България. Това стана ясно от кратко съобщение в "Събуди се" по Нова телевизия, информира "Блиц".

Малко преди да излезе от ефир, водещата получи информация в слушалката. След това тя обясни на зрителите, че според ексклузивни данни на колегите й парите не били изнесени, а били "подготвени за изнасяне на малки порции". Така и обаче не стана ясно доколко достоверен е източникът и дали вече са открити следи от сумата.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Алгафари за Бюджет 2026: Трябва да търсят вариант, при който да съкращават разходи, а не да ги увеличават
Дата: 27/06, 01:00

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 00:40

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 00:40

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 00:40

Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия