Сумата от малко над 200 милиона лева, които са изнесени от КТБ ден преди проблемът с банката да бъде официализиран от БНБ, е възможно все още да са в България. Това стана ясно от кратко съобщение в "Събуди се" по Нова телевизия, информира "Блиц".
Малко преди да излезе от ефир, водещата получи информация в слушалката. След това тя обясни на зрителите, че според ексклузивни данни на колегите й парите не били изнесени, а били "подготвени за изнасяне на малки порции". Така и обаче не стана ясно доколко достоверен е източникът и дали вече са открити следи от сумата.
Алгафари за Бюджет 2026: Трябва да търсят вариант, при който да съкращават разходи, а не да ги увеличават
Дата: 27/06, 01:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 00:40
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 00:40
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 00:40
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26